Zasady przetwarzania danych osobowych przy korzystaniu ze strony https://www.netluuk.pl

§1

 1. Administratorem Twoich danych osobowych jest NetLuuk Łukasz Gnabasik, ul. Niżańska 22, 61-316 Poznań.

 2. Jeżeli chciałbyś się z nami skontaktować, napisz na adres kontakt@netluuk.pl.

§2

 1. Twoje dane osobowe zbieramy wyłącznie od Ciebie. Dzięki temu, że udostępniasz nam swoje dane, możemy odpowiedzieć na Twoją wiadomość. Dzięki temu, że udostępniasz nam swoje dodatkowe dane osobowe, dotyczące np. Twoje adresu zamieszkania lub Twojego numeru NIP, możemy wysłać do Ciebie zamówiony towar lub wystawić fakturę za wykonane usługi.

 2. Żeby usługi były wykonywane przez nas w sposób poprawny i zgodny z umową, udostępnienie nam Twoich danych osobowych jest konieczne.

§3

 1. Twoje dane osobowe przetwarzamy, abyś mógł się z nami skontaktować, zrealizować płatność za wykonywane przez nas usługi lub żebyśmy mogli dostarczyć do Ciebie zamówione
  za pośrednictwem naszej firmy produkty.

§4

 1. Przetwarzamy dane osobowe niezbędne do wykonania oferowanych przez nas usług. Dzięki tym danym możemy w pełni zrealizować zlecone nam zadania i rozliczyć płatność. Przetwarzamy przede wszystkim takie dane osobowe jak: imię i nazwisko; nazwa firmy i numer NIP (jeżeli prowadzisz firmę); adres zamieszkania lub adres dostawy; adres e-mail; numer telefonu.

 2. Jeżeli kontaktujesz się z nami, Twoje dane przechowujemy przez okres wymiany korespondencji lub zrealizowania zleconych nam usług. Po tym okresie Twoje dane będziemy przechowywać dlatego, że wymaga tego od nas rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO) i w każdej chwili musimy potrafić wykazać jak przetwarzamy te dane.

 3. Twoje dane będą przechowywane również podczas okresu przedawnienia roszczeń, jednak nie dłużej niż do końca roku, w którym upłynie 10 lat od powstania Twoich roszczeń.

 4. Na potrzeby realizacji zleconych nam przez Ciebie usług, dane przechowujemy przez okres realizowania umowy, dlatego też możemy tę umowę wykonać. Po tym okresie Twoje dane będziemy przechowywać dlatego, że wymaga tego od nas rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO) i w każdej chwili musimy potrafić wykazać jak przetwarzamy
  te dane, a także przez okres przedawnienia Twoich roszczeń, jednak nie dłużej niż 5 lat.

§5

 1. Twoje dane przekazujemy innym podmiotom tylko wtedy, gdy jest to konieczne do zrealizowania zleconych nam usług. Podmioty, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe to firmy przewozowe, np. kurierzy- dzięki temu możemy wysłać Ci zamówiony przez Ciebie towar.

§6

 1. Rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO) gwarantuje Ci szereg uprawnień, z których możesz skorzystać w dowolnej chwili. Te uprawnienia to:

1.1. prawo dostępu do treści Twoich danych osobowych;

1.2. prawo do poprawiania danych;

1.3. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;

1.4. prawo do żądania usunięcia danych;

1.5. prawo do przenoszenia danych do innego administratora danych;

1.6. prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

 1. Uprawnia z punktu 1. możesz wykonać kontaktując się z nami pod adresem: kontakt@netluuk.pl.

 2. Jeżeli uznasz, że naruszyliśmy Twoje dane osobowe, masz prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.